WIJ ZIJN!!

Wij zijn.... net als u. Mens, ziel en geest met een prachtig lichaam als middel om op aarde te functioneren. Ik zal mezelf introduceren: mijn naam is Susanne
Al van jongs af aan ben ik bekend met het spirituele. In mijn geboortefamilie is dit een gewoontegoed. Het was voor mij dan ook ´normaal´ om met spirituele zaken om te gaan. Toen ik zelfstandig de wereld instapte, ben ik mijzelf dan ook verder gaan ontwikkelen op spiritueel gebied. Tijdens deze zoektocht boorde ik nieuwe en onbekende bronnen aan. Tarot was daar het eerste voorbeeld van.
Door het lezen van diverse boeken en het volgen van vele workshops en cursussen werd de Tarot mij eigen en begon ik mijn intuïtie steeds verder te ontwikkelen. Daarnaast begon ik mij steeds meer te specialiseren o.a in regressie, hypnotherapie en reincarnatietherapie en andere stromingen binnen de spiritualiteit. Inmiddels werk ik ook als heldervoelende en ben ik te bellen voor een persoonlijk consult. Daarnaast volg ik een traject als leerkracht om les te geven bij Trance-art, een erkende opleiding voor hypno-regressietherapeuten.


Hulpverlening
Na het afronden van mijn HBO-opleiding tot hulpverlener kwam voor mij het moment om spiritualiteit en hulpverlening te combineren. De definitieve ommekeer daarin kwam voor mij enkele jaren later toen een New age-winkel in het westen van het land mij vroeg een cursus Tarot te geven. Steeds meer mensen bleken immers op zoek te zijn naar hun spiritualiteit. Vanaf dat moment had ik mijn plek gevonden. Ik heb mijn toenmalige baan opgezegd en ben mijn eigen bedrijf begonnen: Intaro Consultancy
Vervolgens ben ik een opleiding gaan volgen voor hypnotherapeute en regressie therapeut.


Persoonlijk

In mijn praktijk kom ik vaak mensen tegen die al eerder op praktisch en spiritueel gebied hulp hebben gezocht, maar vast zijn gelopen. De reden daarvan bleek veelal dat zij standaard hulpverlening kregen aangeboden, die dus niet op hen persoonlijk was afgestemd.

Mensen begeleiden bij hun spirituele ontwikkeling is zeer persoonlijk. Daarom worden onze cursussen en begeleidingstrajecten nadrukkelijk aangepast op de vraag van onze cliënten.Wilt u meer weten over onze werkwijze en de mogelijkheden die er voor u zijn, neem dan gerust vrijblijvend contact met ons op

U bent van harte welkom!

 

 

Intaro Consultancy
Wat jij wil, wil jou ook!!